www.rabonapub.pl
Waluty:
buty skórzane,kurtka pilotka męska ,pilotka kurtka ,kozaki męskie ,kamizelki męskie garniturowe ,kamizelki męskie eleganckie
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Szanujemy Twoją prywatność i poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa w Internecie. Aby zapewnić Ci najlepsze produkty, sprawną obsługę klienta i terminowe aktualizacje, rejestrujemy różne informacje z Twojej wizyty na naszej stronie. Aby lepiej chronić Twoją prywatność, poniżej zamieszczamy objaśnienie naszych praktyk w zakresie informacji online oraz wybory, które możesz podjąć w związku ze sposobem zbierania i wykorzystywania Twoich informacji.

Traktujemy twoją prywatność bardzo poważnie. Nigdy nie wypożyczamy ani nie sprzedajemy twoich informacji stronom trzecim, używamy tylko informacji, które zbieramy od ciebie, aby przekazać informacje o zamówieniu, lub aby wysłać Ci katalogi i e-maile na twoją prośbę.

Polityka prywatności

Dziękujemy za dostęp do strony internetowej. Szanujemy Twoją prywatność i chcemy, abyś wiedział o zasadach, które stosujemy, aby chronić twoje dane osobowe.

Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia:

W jaki sposób zbieramy, używamy i (pod pewnymi warunkami) ujawniamy twoje dane osobowe.

Kroki, które podjęliśmy, aby zabezpieczyć twoje dane osobowe. Twoje opcje dotyczące gromadzenia, używania i ujawniania twoich danych osobowych.

Niniejsza informacja o ochronie prywatności odnosi się wyłącznie do tej witryny i nie musi odnosić się do danych osobowych, które zbieramy od Ciebie offline. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści lub praktyki dotyczące prywatności na stronach innych niż strona internetowa, do której ta Witryna się łączy lub która zawiera linki do tej Strony.

Powrót