Przyjęcia okolicznościowe

Jeśli zamierzacie odwiedzić nas większą grupą lub, po prostu chcielibyście dostać swoje ulubione miejsce, możecie zarezerwować, na dany dzień wybrany przez Was stolik. Po prostu zadzwońcie pod numer: +48 698 108 313

.

Rezerwacje

Wynajem sali lub lokalu

Możecie wynająć nasz lokal na dowolną imprezę czy uroczystość, a także zarezerwować salę na rekrutacje, kursy, szkolenia, konferencje, prezentacje lub spotkania służbowe. Gwarantujemy wysoką jakość i dobre wyposażenie sali w przystępnej cenie. Oferujemy również dodatkowe usługi w postaci przerwy kawowej (kawa, herbata, soki, ciasteczka), lunchu, tudzież indywidualnie ustalonego menu, które będzie zawierać Wasze ulubione potrawy i napoje.

Skontaktujcie się z nami!

 

Sala bankietowa

Chętnie Was wesprzemy, organizując wybrane przyjęcie. Nasza sala bankietowa na 80 osób pozwala na organizację imprez okolicznościowych takich jak:

 

  • Komunie
  • Przyjęcia weselne
  • Chrzciny
  • Urodziny (18-nastki)
  • Imieniny
  • Wieczory kawalerskie, panieńskie
  • Barbecue 

 

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziców, dlatego by móc cieszyć się nim w pełni, zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, związanej z organizacją przyjęcia komunijnego.

 

Oferujemy Państwu:


·menu do wyboru na życzenie klienta

 ceny od 80zł za osobę

·        parking
·        miłą i profesjonalną obsługę
·        odpowiedni wystrój sali, podkreślający charakter uroczystości

 

                                                       Przyjmujemy rezerwacje

                                                        na 2018 rok

                                                     

 

Chrzciny to bardzo ważny dzień zarówno w życiu dziecka jak i jego rodziców. To niezwykłe Święto jest także wspaniałą okazją do spotkania w gronie najbliższych, dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę która zawiera wszystkie potrzebne elementy do uczczenia tego szczególnego dnia. Zatroszczymy się o odpowiedni wystrój sali podkreślający charakter uroczystości, wykwalifikowaną obsługę oraz pyszne menu.

Menu już od 70zł za osobę.

 

 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Rabona Pub - spotkania, imprezy, szkolenia, konferencje