www.rabonapub.pl
Waluty:
buty skórzane,kurtka pilotka męska ,pilotka kurtka ,kozaki męskie ,kamizelki męskie garniturowe ,kamizelki męskie eleganckie
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Czas dostawy

Wszystkie paczki zostaną wysłane w ciągu 12 godzin po potwierdzeniu płatności. Generalnie dostawa może potrwać około 4-7 dni roboczych (w zależności od wybranych metod wysyłki). (Niektóre zamówienia przechodzą przez nasz dział zapobiegania oszustwom; jeśli Twoje zamówienie zostanie wybrane, otrzymasz powiadomienie i zamówienie może zostać opóźnione o dodatkowe 3 dni robocze) Nie ponosimy odpowiedzialności za błędny lub niedoręczalny adres. Upewnij się, że twój adres wysyłki jest poprawny i możliwy do dostarczenia.

Śledzenie zamówień -

Umożliwiamy Ci łatwe śledzenie Twojego zamówienia przez Internet. Kiedy twoja przesyłka zostanie potwierdzona, otrzymasz numer śledzenia w e-mailu potwierdzającym. Nie wykluczamy możliwości wyczerpania naszych produktów w naszym lokalnym magazynie. W takim przypadku zastrzegamy sobie prawo do wysyłki produktów z Hong Kongu bez żadnych dodatkowych opłat.

Co zostanie obciążone za wysyłkę?

Koszty wysyłki i manipulowania różnią się znacznie w zależności od wartości materiałów i wykonania kunsztu oraz ostatecznego przeznaczenia przesyłki. Stawki wysyłki i przeładunku są wyraźnie zaksięgowane w opisie każdego przedmiotu i nie podlegają negocjacjom. Ogólnie rzecz biorąc, wysyłka jest bezpłatna.

Jak mogę śledzić moją przesyłkę?

Wysyłamy e-mail z numerem przesyłki, abyś mógł sprawdzić postęp swojej dostawy na stronie internetowej przewoźnika.

Co powinienem zrobić, jeśli moja przesyłka nigdy nie dotrze?

Odczekaj 10 dni roboczych na dostarczenie przedmiotu. Jeśli nadal nie dotarłeś, skontaktuj się z nami, klikając przycisk "Skontaktuj się z nami" na stronie internetowej. Wkrótce się z tobą skontaktujemy.

Jak wysyłać produkty na inny adres?

Podczas procesu realizacji transakcji określ, gdzie chcesz dokonać zakupu. Może różnić się od adresu rozliczeniowego karty kredytowej. Możesz podać dowolny adres do wysyłki na statek.

Powrót